مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت پودر سوخاری شاهسوند

آنچه در این مقاله می خوانید .....

باکیفیت ترین برند پودر سوخاری در سراسر کشورصادرات پودر سوخاری باکیفیت به کشور های حوزه خلیج فارستولید پودر سوخاری در کارخانه های مدرننمایندگی پخش و فروش پودر سوخاری شاهسوند در تهران

با کیفیت ترین برند پودر سوخاری در سراسر کشور نام تجاری الیت می باشد که دارای ارزش مواد غذایی و طبخ خوشمزه ای در بین استفاده کنندگی شناخته شده است.

  مهمترین مزیت پودر سوخاری ترد کاستن از اسیدهای چرپ که سلامتی انسان را به خطر می اندازد و کمک به عادت بد غذایی افراد رژیمی است.
پودر سوخاری با ترکیبی از انواع ادویه جات و طعم دهنده های دیگر کیفیت بی نظیری را به غذایی خانگی شما در حد رستوران های مدرن ایران می دهد و از این نظر بر دیگر انواع پودر های سوخاری ارجحیت دارد.
با تهیه پودر از فروشنده پودر سوخاری به عنوان یک آشپز حرفه ای در آماده نمودن انواع  سوخاری ها مانند مرغ و ماهی و گوشت چرخ کرده و سبزیجات در محل رستوران و آشپزخانه خود بدرخشید.
یک نمونه از بسته بندی پودر های سوخاری استفاده از جعبه های مقوایی شیک است که  محتوای تا حدود۲۰۰گرم و ۲۵۰ گرم و ۳۰۰ گرم پودر را در خود  جای داده اند.
مهمترین ترکیبات انواع مرغ سوخاری با توجه به کارخانه سازنده آن می تواند متفاوت باشد و در مجموع آرد گندم، ادویه های مختلف، پودر نشاسته و نمک از مهمترین اعضایی تشکیل دهنده این فرآورده غذایی است.

ارزش مواد غذایی پودر سوخاری الیت بسیار بالا بوده و به همین دلیل به عنوان یک برند محبوب همیشه در ذهن مشتریان مانده است.

پودر سوخاری الیت دارای برگ ذرت و ادویه جات می‌باشد. با استفاده ازاین پودر می‌توانید سوخاری‌های خوشمزه تری داشته باشید.
یک روش مصرف این پودر با انواع گوشت ها ترکیب شیر و تخم مرغ و ادویه جات با ریزه گوشت های چرخ کرده است و بعد از آماده سازی با  پور سوخاری مخلوط شده  و  فر پخت و پز انتقال داده می شود، خاصیت مهم پودر سوخاری جلوگیری از چربی و اضافه روغن زیاد هنگام پخت است.
حتما نحوه نگهداری پودر سوخاری را در جای خشک و با درب بسته جدی بگیرید.

عوامل زیادی بر کیفیت پودر سوخاری تاثیر گذار هستند که هر کدام از این عوامل قابلیت فروش زیاد و صادرات این محصول را مشخص می کند.

۱- استفاده از بهترین و مرغوبترین ادویه جات در مرحله تولید و درصد استفاده آن ها با دانش کافی صورت گرفته باشد.

۲- استفاده از بهترین تکنولوژی های روز در مرحله پخت انواع نان که آرد سوخاری از آن بدست می آید به طوری که طعم و رنگ پودر حاصله طبیعی و خالص باشد.

۳-قوطی و یا جعبه های نگهداری از مواد خالص و استاندارد شده بدون نفوذ هوا و رطوبت ساخته شده باشد.

محصولات پودر گرانول سوخاری شاهسوند  تهیه شده از بهترین آرد گندم و ادویه جات ممتاز برای تهیه انواع میگو و مرغ و ماهی استفاده می گردد و سالیان زیادی است که  به عنوان یک چاشنی و طعم دهنده غذایی در سطح کشور کار می کند.

بسته ندی مختلف محصولات بر اساس نیاز مشتری در دو حالت های مقوایی، جعبه ای و قوطی تهیه شده تا مشتری با توجه به نیاز و سلیقه خود قدرت انتخاب را داشته باشد.

سایت ما به عنوان نماینده عمده فروش محصولات پودر سوخاری آماده مشاوره و همکاری به علاقه مندان را دارا می باشد.

طیف وسیع از خانوارهایی ایرانی طبع غذا با استفاده از انواع ادویه جات مانند زردچوبه و زعفران و دیگر مشتقات را دوست دارند  و  پودر سوخاری شاهسوند علاوه بر ترکیب این مواد در خود حاوی موادی از جمله چربی های غیر اشباع جهت استفاده بیمارستان قلبی تلقی می گردد.

برای خوشمزه کردن غذا نیاز به مقدار کافی بر طبق دستور سر آشپز از پودر سوخاری وجود دارد و کیفیت بیشتر با استفاده درست در گوشت میسر می گردد.

آخرین قیمت پودر سوخاری شاهسوند

باکیفیت ترین برند پودر سوخاری در سراسر کشور

باکیفیت ترین برند پودر سوخاری در سراسر کشورآخرین و جدیدترین قیمت پودر سوخاری شاهسوند دانه ای و ادویه جات از ناحیه فروشنده پودر سوخاری را بدانید.

صادرات پودر سوخاری باکیفیت به کشور های حوزه خلیج فارس

تعداد معدودی شرکت های تولیدی به عنوان  صادرکننده پودر سوخاری با کیفیت و استاندارد برای صادرات به کشورهای همسایه حوزه خلیج فارس از جمله عراق و عمان اقدام می کنند.
 براساس قوانین گمرکی که برای صادر کننده پودر سوخاری تنظیم گردیده است، صادرات آرد و نان سوخاری کاملا آزاد بوده و فقط مجوز بهداشت به شماره ۱۹۰۵۹۰ و گواهی استاندارد و دیگر مجوزهای ساده گمرگی و ااخذ کارت بازرگانی مدت دار در ایران را لازم دارند.
پودر سوخاری الیت دارای برگ ذرت و ادویه جات می‌باشد. با استفاده ازاین پودر می‌توانید سوخاری‌های خوشمزه تری داشته باشید.

اگر  تمایل دارید جزء افراد صادر کننده پودر سوخاری باشید باید به نکات مهم زیر در این نوع تجارت توجه فرمایید:

۱- توجه به بسته بندی محصول:

توجه به این امر کمک به ارزش افزوده محصول، جلوگیری از تک محصولی شدن، حفظ نام برند و افزایش تولید و اشتغال و اعتماد سازی مشتریان کشورهایی دیگر می گردد.

۲-ارزش مواد غذایی، اسم برند و قیمت محصول را در قسمتی از بسته قرار دهید که کامل در دید مشتری باشد

۳- پودر سوخاری که می خواهد مجوز صادرات بگیرد باید دارای بیشترین رضایتمندی مشتری از محصول در داخل ایران  بوده و استانداردها روز دنیا و ارزش غذایی بی نظیر را فراهم کند.

۴- قابلیت صادرات هر یک از انواع پودرها سوخاری با توجه به فرایند تولید آن و توجه به مراحل تولید و وضعیت اقتصادی کشور فراهم باشد تا در بازار هدف رقابت کند.

۵- پودر سوخاری باید کاملا طبیعی تولید شده باشد و فاقد هر گونه رنگ و  آرد سوختگی باشد و از باندهای با سابقه بالا و پرفروش انتخاب گردد.

برندهایی نظیر الیت در ایران و KFC که یک نوع وارداتی محصولات پودر سوخاری است می توانند با بسته بندی های شیک و استاندارد قابلیت صادرات پیدا کنند.

نادین تاکستان نامی آشنا در تولید انواع آرد سوخاری در ایران است و به عنوان با سابقه ترین شرکت ها در این حوزه فعالیت می کند.

مواد اولیه این محصول در کشور ایران به طور فراوانی موجود است اما ماشین آلات با تکنولوژی پیشرفته و  خطوط تولید ویژه در کشور احساس می گردد.

کشورهای افغانستان،  عراق و آذربایجان در حال حاضر شرکای تجاری ایران در حوزه صادرات انواع آرد و پودر سوخاری هستند که سهم مناسبی از صادرات را به خود اختصاص داده اند.

محصولات غذایی شیرین پارت ایرانیان در طول چند سال اخیر به عنوان یک برند محبوب انواع پودر سوخاری با کیفیت ممتاز به کشورهای آسیایی میانه و حوزه خاورمیانه شناخته می شوند و بخش دیگری از صادرات ایران در این حوزه را به خود اختصاص داده اند.

جهت حضور در بازار صادرات یک کشور باید آنالیز دقیق از افراد متخصص در این حوزه در آن کشور، تهیه لیست از بازار هدف و مصرف کنندگی نهایی و وضعیت تولید پودر سوخاری در کشور طرف دوم را ارائه کنیم و با توجه به ظرفیت تولید و کیفیت تولید اقدام به  صادرات به صورت عمده می نماییم.

تولید کننده های زیادی در طول سالیان اخیر با تجهیز کارخانه خود به ماشین آلات روز دنیا و دانش تولید روز سعی نموده اند به عنوان صادره کننده پودر سوخاری نمونه برای کشور ایران افتخار بیافرینند . 

تولید پودر سوخاری در کارخانه های مدرن

تولید پودر سوخاری در کارخانه های مدرن

تولید پودر سوخاری در کارخانه های مدرن و با تجهیزات کامل فرآیند پیچیده ای را طی می کند.

بزرگترین ظرفیت برای تولید پودر سوخاری ۱۲۰ کیلوگرم در ساعت محاسبه شده است.

در ترکیب اولیه پودر سوخاری موادی به کار می رود که هر کدام دارای ارزش غذایی خاص خود هستند که شامل گلوتن، نمک طعام،مخمر نانوایی، شیر خشک، شربت اینورت می گردد.

مهم ترین مزیت گلوتن افزایش اثر ِآنزیم های گوارشی، انعطاف پذیری خمیر و کمک به بافت خمیر سوخاری است.

ماشین آلات تولیدی دارای تنظیمات اتوماتیک و مجهز به PLC هستند و دارای تجهیزاتی مانند آسیاب، ماشین استریل و بسته بندی، نوار نقاله پیچ و هوایی و میکسر هستند.

آب مصرفی در تولید آرد سوخاری حدود ۲۰ لیتر در هر ساعت است.

مراحل ساخت پودر یا آرد سوخاری  به طور ساده شامل اختلاط، اکسترود، سرخ کردن و حرارت،آسیاب و بسته بندی را می توان نام برد.

برای تهیه آرد سوخاری حتما باید از حرارت و نرم کردن انواع نان ساندویچی، همبرگر و غیره استفاده نمود.

این مرحله ساده ترین فرآیند ساخت است و در مرحله بعدی شامل حرارت به نسبت طولانی تر و ملایم تر برای از بین بردن رطوبت نان است و  هر چه زمان پخت بیشتر باشد رنگ نان تیره و قهوه ای تر خواهد گردید.

بسته به نوع محصول و توان تولید جهت سرمایه گذاری و راه اندازی خط تولید پودر سوخاری نیاز به حداقل ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه اولیه با قابلیت تولید ۶۰۰ کیلوگرم در روز است.

مهم ترین مزیت صادرات محصولات که حجم آن نسبت به سایر اقلام کالا برای صادرات کم است ایجاد اشتغال، ظرفیت تولید و ارز آوری برای کشور است.

نمایندگی پخش و فروش پودر سوخاری شاهسوند در تهران

نمایندگی پخش و فروش بهترین مارک  پودر سوخاری شاهسوند در تهران آماده ارائه بهترین مارک پودرها سوخاری بسته بندی شده و اخذ قرارداد با رستوران و کترینگ های تهیه غذا است.

 این پودر به عنوان یک خمیرمایه در تهیه نان، پیراشدی و پیتزا محبوبیت زیادی یافته است.رستوران های بزرگ، کترینگ های تهیه غذا، آشپزخانه بزرگ آموزشکده هم و دانشگاه های بزرگ معروفترین مصرف کنندگی پودر سوخاری شاهسوند به شمار می آیند.

پور خمیر مایه سه کاره شاهسوند در یک کارتن با ۱۲عدد بسته ۲۵۰ گرمی و بسته بندی شیک جهت سفارش به تمام نقاط ایران تولید گردیده است.

این محصول به عنوان طعم دهنده قوی خوراک ماهی، فست فردی ها و ساندویچ های آماده کاربرد دارد و گزینه مناسب برای افراد علاقه مند به غذایی رژیمی و فاقد چربی است.

به هر حال بعضی از شرکت های مواد غذایی آماده و نیمه آماده برای تسریع و طعم غذای اصلی تهیه نموده اند، این مهم برای آشپزخانه و سلف های غذاخوری بزرگ بسیار مهم به شمار می آید.

میزان انرژی، کربوهیدرات، چربی و پروتئین پودر سوخاری الیت به ترتیب ۳۴۱٫۱۸ و ۷۰٫۵۹ و ۳٫۸۸ و ۵٫۲۹ کیلو کالری یا گرم در هر ۱۰۰ گرم آن است.

پودر سوخاری مرغوب از بیشترین و بهترین ترکیبات غذایی در فرآیند تولید خود برخوردار بوده و باعث لذیذ شدن خوراک مرغ و ماهی و میگو در غذا می گردد.

 پودر سوخاری با کیفیت ممتاز ، طعمی به یادمانی در سفره های خانواده در سراسر کشور فراهم شده است.

انواع پودرهای گرانول سفید و نارنجی با برند آمون، پودر و آرد سوخاری با برند برتر، آرد جو و سیب زمینی با برند گلها، آرد و پودر سوخاری با چاشنی و برند پانک و ستاره نمونه ای از محصولات مورد استفاده هموطنان گرامی بوده که مطابق با سلایق و نیاز مصرف کننده بسته بندی و عرضه گردیده اند.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرشته حبیب اله پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129576424

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradfoodir@

instagram icon اینستاگرام: aradfood@

email icon ایمیل: info@aradfood.ir

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید