آراد فود
خانه / آرد سوخاری / آرد سوخاری فلافل با قیمت باورنکردنی

آرد سوخاری فلافل با قیمت باورنکردنی

فلافل یکی از ساندویچ های  ارزان و پر مصرف می باشد که بازار فروش خوبی دارد.  مواد اولیه ای که برای تهیه این ساندویچ به کار برده می شود قابل دسترس و قیمت ارزانی دارد. برای انسجام مواد اولیه فلافل به آرد سوخاری مخصوصی نیاز است.

این آرد علاوه بر چسبندگی لازم که به مواد فلافل می دهد، طعم و مزه دلپذیری نیز به فلافل می دهد.‌در ترکیب این محصول از آرد نخود، آرد سیب زمینی و انواع ادویه ها استفاده شده است.

تولید کنندگان مختلفی با برند های خاص، اقدام به تولید انواع آرد سوخاری فلافل در کیفیت ها و بسته بندی های گوناگون کرده اند.‌ آرد سوخاری فلافل در قیمت بسیار پایین و‌ ارزان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. 

آرد سوخاری فلافل با قیمت باورنکردنی

ترکیبات آرد سوخاری فلافل

ترکیبات آرد سوخاری فلافلفلافل در شمار ساندویج‌های ارزان قیمت است، که‌طرفداران بسیاری نیز دارد.  در تهیه آرد سوخاری فلافل از مواد اولیه ساده و قابل دسترس استفاده شده است. مهمترین و اصلی ترین ماده در ترکیب آرد سوخاری فلافل، آرد نخود و آرد سیب زمینی است. انواع ادویه ها مخصوصا ادویه کاری و فلفل را می توان به این ترکیب اضافه کرد. اضافه کردن ادویه های مختلف به این ترکیب می تواند طعم و مزه فلافل را دلپذیرتر کند. تولید کنندگان متعددی که در زمینه تولید انواع آرد سوخاری فلافل فعالیت می کنند، سعی دارند با عرضه با‌ کیفیت‌ این محصول نیاز بازار داخلی را تامین کنند. همچنین این تولید کنندگان انواع آرد سوخاری را در بسته بندی های مختلف و قیمت های متنوع روانه بازار فروش می کنند.‌ هر کدام‌ از برند های خاص سعی می کنند با عرضه با کیفیت محصولات خود بازار فروش این محصول را در دست خود گیرند. 

محل فروش آرد سوخاری فلافل

محل فروش آرد سوخاری فلافلبرند های متعددی در کشور ایران  اقدام به تولید انواع آرد سوخاری فلافل کرده‌اند. تقاضای بالا برای خرید این محصول سبب شده است، تولید کنندگان این محصول اقدام به تولید بیشتر و عرضه آن در مراکز فروش مختلف کنند.خریداران عمده آرد سوخاری فلافل برای تهیه این محصول می توانند به این مراکز فروش مراجعه مستقیم داشته باشند. فروش آرد سوخاری توسط این مراکز به قیمت تولید شده‌ در کارخانه می باشد. برندهای مختلف برای فروش بیشتر محصولات خود تخفیفات خوبی به مشتریان خود می دهند. البته قیمت آرد سوخاری فلافل معمولا بسیار ارزان بوده و تاثیر کمی در قیمت فلافل دارد. کیفیت بالا و قیمت ارزان این محصول سبب شده است بسیاری از کشورها از ایران آرد سوخاری فلافل را خریداری کنند.‌ تولید محصولات با کیفیت  داخلی، کشور را از ورود محصولات خارجی بی نیاز می کند.‌

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

مطلب پیشنهادی

تولید کننده آرد سوخاری زعفرانی

یکی از مواردی که امروزه در سرخ کردن انواع غذاها مصرف می کنیم، آرد سوخاری نام دارد. تولید کننده آرد سوخاری زعفرانی با استفاده از مواد اولیه مرغوب که اصلی ترین آن

دیدگاهتان را بنویسید