مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عمده پودر سوخاری پانکو طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کالری انواع پودر سوخاری تندتوزیع پودر سوخاری پانکو طلایی

پودر سوخاری پانکو طلایی از انواع پودرهایی می باشد که امروزه با توجه به کاربردی که دارد، افراد زیادی آن را خریداری می‌کنند و در برنامه غذایی خود گنجانده اند.
در تولید عمده ای که برای نمونه انجام شده است، این نمونه در قالب بسته‌بندی هایی که دارای وزن های گرمی و کیلویی می باشند، در دسترس خریداران قرار گرفته است و افراد می توانند نمونه های با کیفیتی را با قیمت مناسب تهیه کنند.

تولید عمده پودر سوخاری پانکو طلایی

کالری انواع پودر سوخاری تند

کالری انواع پودر سوخاری تند پودر سوخاری با توجه به ترکیباتی که دارد، افراد زیادی آن را خریداری می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند، ترکیبات اولیه که برای نمونه مصرف می‌شود، گوناگون است،از این رو ارزش غذایی و مقدار کالری که به بدن وارد می شود، متفاوت است، در این قسمت قصد داریم در رابطه با کالری پودر سوخاری تند صحبت کنیم.
با توجه به این که در آن از فلفل استفاده شده است، کیفیت فوق العاده ای دارد و از نظر کالری با نمونه‌های دیگری که به بازار عرضه شده است، متفاوت می باشد، به دلیل این که:

  • فلفل مقدار کالری زیادی را به این محصول اضافه می‌کند، مقدار انرژی که افراد از خوردن پودر سوخاری تند دریافت می‌کنند، بیشتر می باشد، اگر بسته‌بندی‌های آرد سوخاری تند را به صورت ۲۰۰ گرمی قرار دهند، در هر ۲۰۰ گرم آن شما می توانید ۱۵۲ کیلوکالری بیابید که در واقع انرژی که از طریق آرد سوخاری تند به مواد غذایی اضافه می‌شود به صورت ۱۵۲ می‌باشد.
  • قابل ذکر است به این نکته اشاره کنیم که نمونه‌های دیگری که به بازار عرضه شده است با توجه به موادی که به آن اضافه می‌شود و ادویه هایی که با آن ترکیب می شود، مقدار کالری که دارند، می توانند با نمونه هایی که ما عنوان کردیم، متفاوت باشد.
  • کالری که در آرد سوخاری به وجود می آید، مربوط به کربوهیدرات ها هستند که باعث می شوند این کالری در آن ها حاصل شود و مواد دیگری مانند پروتئین، آب و غیره نیز می‌تواند به این مورد بیفزاید.

توزیع پودر سوخاری پانکو طلایی

توزیع پودر سوخاری پانکو طلایی در توزیع پودر سوخاری پانکو طلایی، انواع نمونه از جمله، پودر سوخاری عمده، ساده، پودر سوخاری نارنجی و غیره را شما می توانید در بسته‌بندی‌های جداگانه مشاهده کنید که هر یک از آن ها دارای لیبل اطلاعاتی می باشند که ترکیبات نمونه، تاریخ تولید، انقضای آن ها، نشان استاندارد و غیره عنوان شده است و افراد با مطالعه آن ها می‌توانند، نمونه ای را تهیه کنند که با بدن آن ها سازگاری داشته باشد و بتواند نیاز بدن آن ها را تامین کند و بر طعم غذاهای آن ها بیفزاید.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرشته حبیب اله پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129576424

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradfoodir@

instagram icon اینستاگرام: aradfood@

email icon ایمیل: info@aradfood.ir

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید