آراد فود
خانه / پودر مرینت / نمایندگی پخش پودر مرینت کنتاکی

نمایندگی پخش پودر مرینت کنتاکی

همان گونه که می دانیم ادویه ها وطعم دهنده ها یکی از اساسی ترین مواد در پخت و پز به حساب می ایند. به عبارتی دیگر محصول نهایی یک آشپزی بدون وجود ادویه ها و طعم دهنده ها که پودر مرینت هم میتواند جزئی از آن باشد کاملا بی معنا خواهد بود. پودر مرینت کنتاکی در چندین نوع مختلف عرضه می گردد که قابلیت ترکیب با مقدار متغیری از آرد را دارد. پودر مرینت کنتاکی در فست فودها کاربرد فراوان دارد.

نمایندگی پخش پودر مرینت کنتاکی

انواع پودر مرینت کنتاکی

انواع پودر مرینت کنتاکی پودر های کنتاکی انواع مختلف دارند، که طعم و مزه غذا را با توجه به ذائقه ها هماهنگ می کنند. اگر بخواهیم به انواع پودر کنتاکی اشاره کنیم ان هم در رابطه با مرینت ها، می توانیم این گونه نام ببریم: مرینت نرمال، مرینت استیک، مرینت استریپس، مرینت اسپایسی و… 

اگر بخواهیم در یک جمله مرینت را توضیح دهیم، به زبان ساده مرینت همان مزه دار کردن گوشت اعم از: گوشت سفید و گوشت قرمز می باشد. همان طور که گفتیم مرینت ها انواع مختلفی دارند که می توان در یک تقسیم بندی آن ها را این گونه تقسیم کرد:

مرینت ادویه، مرینت سبزیجات، مرینت تنوری یا بار بیکیو، مرینت زعفرانی، مرینت لیمو و پنیر ذغالی.

نکته مهم در مرینت کردن مواد این است که مدت زمان مرینت کردن به اندازه آن خوراک بستگی دارد.

طعم دار کردن گوشت با چاشنی ها و ادویه های مختلف کمک زیادی به خوشمزه شدن غذا می کند از این رو انتخاب درست چاشنی ها و یا مرینت ها می تواند لذت خوردن یه غذای خوب را خاطر نشان کند. در هنگام استفاده از مرینت ها، چاشنی ها و ادویه های مختلف توجه به تاریخ مصرف بسیار حائز اهمیت است. هنر آشپزی و لذت طبخ غذا های خوشمزه به کمک این محصولات بسیار ساده و دلنشین شده است‌. جادوی هنر آشپزی شما با استفاده از این مرینت ها و چاشنی ها تکمیل می شود و می توانید لذت خوردن یک غذای لذیذ را کنار عزیزانتان تجربه کنید‌.

شرکت تولید پودر مرینت کنتاکی

شرکت تولید پودر مرینت کنتاکی باید بدانیم که تهیه و تولید پودر مرینت در کارخانه در شرایط کاملا بهداشتی و سالم زیر نظر متخصصین تغذیه به ثمر می رسد. تولید این پودرها با دستگاه ها ی تمام اتوماتیک و مجهز صورت می گیرد و همانگونه که گفتیم از تنوع زیادی بنا به ذائقه مصرف کنندگان و هم چنین نوع انتخابی غذا برخوردار است. توجه به ترکیبات، تازه بودن مواد و تاریخ تولید و تاریخ انقضا از نکاتی هست که هنگام خرید حتما باید به آن توجه داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: Info@aradfood.ir

دیدگاهتان را بنویسید